У спортивних досягненнях Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України є скромна частка Житомирської обласної організації. Нею підготовлено десятки майстрів спорту міжнародного класу, спортсменів, які гідно представляли і представляють область і країну на всесоюзних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Спорт вищих досягнень.
Учасниками олімпійських ігор були:
Андрійцев Валерій Олександрович – ЗМС, срібний призер ХХХ Олімпійських ігор з вільної боротьби (Лондон), Сапунов Данило Володимирович – МСУМК з триатлону, учасник ХХVIII (Афіни), ХХІХ (Пекін), ХХХ Олімпійських Ігор (Лондон), Єлістратова Юлія Володимирівна - МСУМК з триатлону, учасниця ХХІХ (Пекін), ХХХ Олімпійських ігор (Лондон), Ірина Вікторівна Пуха – МСМК з легкої атлетики, учасниця ХХVI (Атланта) і ХХVIІ Олімпійських ігор ( Сідней), Іванишин Олександр Леонідович – учасник ХІХ зимових Олімпійських ігор.
Наші кращі спортсмени минулих років.
МСМК Гуменюк Сергій – рекордсмен Європи, багаторазовий чемпіон України з кульової стрільби; (фото № 16).
МСМК Іванюк Олександра – рекордсмен товариства «Динамо», чемпіонка СРСР зі стрільби з лука;
МСМК Грузда Руслан – срібний призер чемпіонату Європи з акробатики;
ЗМС Панійван Тетяна – чемпіонка світу з акробатики;
МСМК Пристайко Олеся – срібний призер Чемпіонату світу, чемпіонка України з триатлону;
МСМК Циганок Інна – чемпіонка України, учасниця кубків світу та Європи з триатлону;
МСМК Крят Максим – чемпіон України, призер міжнародних змагань з триатлону;
МС Алексєєва Наталія – чемпіонка та призер Чемпіонатів України з легкої атлетики;
МС Воровченко Тетяна – чемпіонка України з легкої атлетики;
МСМК Цуд Інна – чемпіонка України з легкої атлетики;
МС Шелесько Сергій – чемпіон України з легкої атлетики;
МСМК Рачковський Олексій – рекордсмен і чемпіон України з легкої атлетики;
МС Подакін Віталій – чемпіон України з легкої атлетики;
МС Левицький Михайло – чемпіон України з боротьби дзюдо;
МС Тимченко Зінаїда – призер чемпіонатів України з боротьби дзюдо і самбо;
МС Гавриченков Сергій – чемпіон України з боротьби дзюдо;
МС Товчига Сергій – чемпіон України з боротьби дзюдо;
МС Садович Андрій – чемпіон України з боротьби дзюдо.
Майстри спорту України з рукопашного бою, чемпіони і призери всеукраїнських та міжнародних змагань:
Гетманенко Юрій
Кичук Віктор
Антоненко Ігор
Шлапак Олег
Руденко Сергій
Панченко Роман
Усько Віктор
Кращі нині діючі спортсмени.
Триатлон.
МСУМК Сапунов Данило – член збірної команди України, срібний призер чемпіонату Європи, перше місце Кубку Європи в загальному заліку, кращий спортсмен за підсумками Європейської федерації триатлону в 2011 році. (фото № 20).
МСУМК Мартиненко Єгор – член збірної команди України, срібний призер Чемпіонату Європи, друге місце Кубку Європи в загальному заліку, друге місце в рейтингу спортсменів за підсумками Європейської федерації триатлону в 2011 році. (фото № 22).
МСУМК Єлістратова Юлія – член збірної команди України, срібний призер чемпіонату Європи, третє місце Кубку Європи в загальному заліку, третє місце в рейтингу спортсменів за підсумками Європейської федерації триатлону в 2011 році. (фото № 21).
Вільна боротьба.
МСУМК Лавренчук Тетяна – член збірної команди України, бронзовий призер Чемпіонату Європи, 5 місце на Чемпіонаті Світу з вільної боротьби 2013 р. (фото № 24).
МСУМК Матвійчук Володимир – бронзовий призер Чемпіонату Європи, чемпіон та неодноразовий призер чемпіонатів України з боксу.
Легка атлетика.
МСУ Ярко Роман – чемпіон України в естафеті 4х100 м;
МСУ Забела Віктор - чемпіон України в естафеті 4х100 м;
МСУ Ковальчук Марія – срібний призер Чемпіонату України (200м);
МСУ Богатко Наталія – бронзовий призер Чемпіонату України (4х400)
КМСУ Корпан Анатолій – бронзовий призер чемпіонату України (4х400м)
Неолімпійські види спорту.
Гирьовий спорт.
МСУ Мягченко Олег – член збірної команди України, срібний призер Чемпіонату світу 2012 року, володар Кубку та призер Чемпіонатів України; (фото № 28).
МСУ Недоля Володимир - срібний призер Чемпіонату та срібний призер Кубку Світу 2013 року, неодноразовий призер Чемпіонатів України. (фото № 29).
Рукопашний бій.
МСУМК Українець Артем – срібний призер Чемпіонату Світу;
МСУ Дідур Артем – срібний призер Чемпіонату світу;
МСУ Коваленко Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу;
МСУ Білан Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу;
КМСУ Сокольчук Олександр – бронзовий призер Чемпіонату Європи, срібний призер Кубку Європи, бронзовий призер Чемпіонату України;
МСУ Нікітюк Юрій – чемпіон України;
КМСУ Оськін Анатолій – чемпіон України, бронзовий призер Кубку націй;
КМСУ Колодницький Сергій – срібний призер чемпіонату України;
КМСУ Бережницький Дмитро – бронзовий призер Чемпіонату України;
КМСУ Кутерженко Олександр – срібний призер Чемпіонату України;
КМСУ Наливайко Олександр – бронзовий призер Чемпіонату України;
КМСУ Бабич Сергій – бронзовий призер Чемпіонату України;
КМСУ Городянська Яна – бронзовий призер Чемпіонату України;
КМСУ Верешко Віталій – бронзовий призер Чемпіонату України.
|