Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 12

09-10 травня 2015 року в Румунії відбулися змагання Кубку Європи з боротьби дзюдо серед спортсменів до 18 років. У складі збірної команди України взяли участь спортсмени Житомирської ДЮСШ «Динамовець» Ващенко Лідія, Гринчук Владислав. На змаганнях були представлені команди 28 країн світу. Приємно зазначити, що збірна команда України у цих змаганнях виборола перше командне місце. Спортсмен-динамівець Владислав Гринчук виборов 5 місце у ваговій категорії 73 кг.

Готували спортсменів до змагань тренери Дмитренко Сергій, Соколовська Аліна. Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом. Бажаємо успіхів у житті та спорті!

Переглядів: 425 | Додав: Dynamo | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

17-19 квітня 2015 року в м. Нові-Сад, Сербія відбувся молодіжний Чемпіонат Європи з боротьби самбо.

У змаганнях Чемпіонату Європи молодіжна збірна команда України виборола 19 медалей ( 4 золотих, 9 срібних, 6 бронзових).

В загальнокомандному заліку українська збірна зайняла третє командне місце. У складі збірної команди України виступила Шевчук Анастасія  - спортсменка Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Вона виборола срібну медаль у ваговій категорії 80 кг.

Вітаємо Шевчук Анастасію, її тренерів Дмитренка Сергія, Соколовську Аліну з успішним виступом на змаганнях!

Переглядів: 351 | Додав: Dynamo | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)