У спортивному комплексі «Динамо» 22-23 березня 2016 року проведено чемпіонат обласної організації ФСТ «Динамо» України з шахів серед працівників правоохороронних органів, військових формувань, рятувальних та інших спеціальних служб області за програмою «Спартакіади - 2016».
У цих змаганнях взяло участь 20 команд, 40 учасників.
Результати змагань серед колективів фізичної культури першої групи.
1 місце – команда Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
2 місце – Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
3 місце – Управління Державної пенітенціарної Служби України в Житомирській області.
4 місце – Житомирського відділу поліції ГУНП
5 місце – Обласної прокуратури
6 місце – Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій
7 місце – в/ч 3047, Національної гвардії
8 місце – Управління поліції охорони
Переможці і призери в особистому заліку
Перша шахівниця
1 місце – Мелешко Максим – ГУНП
2 місце – Гринишин Богдан – УДПтСУ
3 місце – Андреєв Вадим – Житомирський ВП ГУНПУ
Друга шахівниця
1 місце – Чайковський Леонід - УСБУ
2 місце – Власюк Андрій - УДПтСУ
3 місце – Випорхонюк Володимир – Житомирський ВП ГУНП
Результати змагань серед колективів фізичної культури другої групи
1 місце – команда Радомишльського відділення Коростишівського відділу ГУНП
2 місце – Тренінгового центру ГУНП
3 місце – Любарського відділення Бердичівського відділу ГУНП
4 місце – Володарськ – Волинського відділення Коростишівського відділу ГУНП
5 місце – Червоноармійського відділення Новоград-Волинського відділу ГУНП
6 місце – Рота поліції охорони зони радіаційного забруднення ГУНП
7 місце – Коростишівського відділу ГУНП
8 місце – Олевського відділення Коростенського відділу ГУНП
9 місце – Романіського відділення Новоград-Волинського відділу ГУНП
10 місце – Лугинського відділення Коростенського відділу ГУНП
11 місце – Попільнянського відділення Бердичівського відділу ГУНП
12 місце – Баранівського відділення Новоград-Волинського відділілу ГУНП
Переможці і призери в особистому заліку.
Перша шахівниця.
1 місце – Шуляк Віктор – Радомишльське відділення
2 місце – Лавренчук Віктор – Вол. Волинське відділення
3 місце – Ковальчук Микола – Треннінговий центр ГУНП
Друга шахівниця
1 місце – Рибак Олександа - Радомишльське відділення
2 місце – Луговий Максим – Любаське відділення
3 місце – Кермаш Володимир – Треннінговий центр ГУНП
Висловлюємо подяку за допомогу в суддівстві змагань та забезпеченні інвентарем обласної федерації шахів та ДЮСШ №2 м. Житомир.
|