Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

У Кіровограді 08-13 червня 2015 року проходить командний Чемпіонат України з легкої атлетики. У складі збірної команди Житомирщини виступають спортсмени обласної організації ФСТ «Динамо» України.

У перші дні змагань вони показали такі результати:

Естафета 4х400 м, жінки

Збірна команда Житомирщини виборола 1 місце. У складі команди спортсмени-динамівці: Макашова Марія – тренери Нікітін А.В., Нікітіна Н.М.

Олішевська Юлія – тренер Зорнік В.Р.

Біг 3000 м з/п

Шаталова Марія – 1 місце – тренер Зорнік В.Р.

Біг 3000 м, чоловіки

Коваль Василь – 3 місце, тренер Даниленко О.Л.

Біг 3000 м, жінки

Шаталова Марія – 6 місце – тренер Зорнік В.Р.

Естафета 4х400, чоловіки

Ярко Роман – 4 місце, тренери Нікітін А.В., Нікітіна Н.М.

Стрибки у довжину, чоловіки

Мазур Владислав – 5 місце, тренер Лонський І.В.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом.

Переглядів: 454 | Додав: Dynamo | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

У м. Кіровоград 27-29 травня 2015 року проведено Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. У змаганнях взяли участь спортсмени-динамівці Житомирщини МСУ Лонський Віктор та МСУ Мазур В’ячеслав. У змаганнях зі стрибків у висоту Лонський Віктор виборов третє призове місце. Мазур В’ячеслав змагався у стрибках у довжину і посів четверте місце. Готував спортсменів до змагань тренер-викладач ДЮСШ «Динамовець» Лонський Ігор Віталійович.

Переглядів: 459 | Додав: Dynamo | Дата: 02.06.2015 | Коментарі (0)

У м. Кіровоград 24-25 травня 2015 року пройшли змагання командного Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Вони показали наступні результати:

МСУ Баранніков Олександр, 1997 р.н. -  стрибки у висоту – 1 місце (результат 2,21 м, особистий рекорд);

МСУ Нікітін Дмитро, 1999 р.н., стрибки у висоту – 2 місце (результат 2,18 м, особистий рекорд);

МСУ Мазур Владислав, 1996 р.н., стрибки у довжину

(результат 7,67 м).

Готував спортсменів до змагань Лонський Ігор Віталійович, тренер-викладач ДЮСШ «Динамовець».

Переглядів: 444 | Додав: Dynamo | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

У м. Суми, 20-22 травня 2015 року відбувся Кубок України серед чоловіків та жінок. Вдало виступили у змаганнях спортсмени Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України : МСУ Шевчук Анастасія виборола 2 місце у ваговій категорії 78 кг;

МСУ Соколовська Аліна – 3 місце у ваговій категорії 48 кг,

тренер Дмитренко Сергій Григорович.

Бажаємо спортсменам і тренеру подальших успіхів.

Переглядів: 509 | Додав: Dynamo | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

У м. Загреб Хорватія 14-17 травня 2015 року відбувся Чемпіонат Європи з боротьби самбо.

У командному заліку українська жіноча збірна зайняла перше місце. У складі збірної команди України виступила МСУМК Соколовська Аліна – спортсменка Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Вона стала срібним призером Чемпіонату Європи з боротьби самбо у ваговій категорії 48 кг.

Вітаємо Аліну Соколовську, тренера Дмитренка Сергія з успішним виступом на міжнародних змаганнях. Бажаємо здоров’я, добра, щастя, вагомих успіхів у житті та спорті.

Переглядів: 412 | Додав: Dynamo | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

У Харкові 12-15 травня 2015 року відбулися змагання ХІІ літньої Універсіади України з легкої атлетики.

У складі збірної команди Житомирської області виступали спортсмени-динамівці. Вони показали такі результати:

Лонський Віктор – студент ЖДУ ім. Івана Франка, стрибки у висоту – 3 місце, результат 2.20 м, аналогічні результати показали спортсмени, що посіли 1 і 2 місце, тобто результати визначались за кількістю спроб (тренер Лонський Ігор).

Макашова (Ковальчук) Марія – студентка ЖНАУ, біг на 200 м - 4 місце, біг на 400 м – 5 місце (тренери Нікітін А.В., Нікітіна Н.М.).

Рустаєв Олексій – студент ЖДУ ім. Івана Франка, стрибки у висоту – 6 місце, результат - 2,10 м (тренер Шеремет Сергій).

Вітаючи спортсменів і тренерів, висловлюємо подяку за успішний виступ на Універсіаді, бажаємо подальших успіхів у житті та спорті.

Переглядів: 398 | Додав: Dynamo | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)

09-10 травня 2015 року в Румунії відбулися змагання Кубку Європи з боротьби дзюдо серед спортсменів до 18 років. У складі збірної команди України взяли участь спортсмени Житомирської ДЮСШ «Динамовець» Ващенко Лідія, Гринчук Владислав. На змаганнях були представлені команди 28 країн світу. Приємно зазначити, що збірна команда України у цих змаганнях виборола перше командне місце. Спортсмен-динамівець Владислав Гринчук виборов 5 місце у ваговій категорії 73 кг.

Готували спортсменів до змагань тренери Дмитренко Сергій, Соколовська Аліна. Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом. Бажаємо успіхів у житті та спорті!

Переглядів: 433 | Додав: Dynamo | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

17-19 квітня 2015 року в м. Нові-Сад, Сербія відбувся молодіжний Чемпіонат Європи з боротьби самбо.

У змаганнях Чемпіонату Європи молодіжна збірна команда України виборола 19 медалей ( 4 золотих, 9 срібних, 6 бронзових).

В загальнокомандному заліку українська збірна зайняла третє командне місце. У складі збірної команди України виступила Шевчук Анастасія  - спортсменка Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Вона виборола срібну медаль у ваговій категорії 80 кг.

Вітаємо Шевчук Анастасію, її тренерів Дмитренка Сергія, Соколовську Аліну з успішним виступом на змаганнях!

Переглядів: 355 | Додав: Dynamo | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

25 квітня 2015 року  у приміщенні  ФОК «Динамо» відбувся відкритий Чемпіонат Житомирської області з рукопашного бою серед юнаків та юніорів. У змаганнях брали участь команди ДЮСШ «Динамовець», СК «Андеграунд» м.Житомир, ДЮСШ м. Бердичів, СК «Віктор» ДЮСШ Радомишль та СК «Скорпіон» смт. Ружин.

Переможці і призери відкритого чемпіонату отримали грамоти і медалі.

Результати змагань:

І командне місце – ДЮСШ «Динамовець»,

ІІ командне місце – ДЮСШ Радомишль

ІІІ командне місце – ДЮСШ Бердичів

Вітаємо спортсменів і тренерів (Українця Л.М., Владику К.Ф., Довгалюка О.А., Доморецького Р.Й., Дзюбу С.І., Коденського О.М.) з успішним виступом на змаганнях. Бажаємо успіхів у житті та спорті!

Переглядів: 433 | Додав: Dynamo | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)

Понад двісті найсильніших спортсменів з 16-ти областей України приїхали у Житомир на чемпіонат України з рукопашного бою серед чоловіків та жінок у розділах легкий та дозований контакт.

Змагання відбулися в спортивному залі ФОК «Динамо». У перший день змагань , 9 квітня , відбулися попередні , кваліфікаційні поєдинки. Спортсмени  також продемонстрували  техніку бою зі зброєю та без зброї. Другого дня , 10 квітня , відбулися фінальні бої і нагородження переможців.

За результатами  поєдинків , загальнокомандне місце ( за кількістю здобутих медалей ) серед чоловіків у розділі легкий контакт вибороли збірні команди: І місце – Чернігів; ІІ місце – Київ; ІІІ місце –Миколаїв  та дозований  контакт : І місце-Дніпропетровськ; ІІ місце-Волинь; ІІІ місце-Чернівці.

Серед жінок ( дозований контакт ) першими стали спортсменки з Дніпропетровська , другими-киянки і до трійки призерів ввійшла команда Миколаєва.

Переможці та призери чемпіонату нагороджені дипломами і медалями , а деякі спортсмени отримали кубок « За волю до перемоги».