Користувачів: 0

Головна » 2015 » Березень » 2 » Вітання!!!
16:48
Вітання!!!

Вдало виступили представниці Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» України на Чемпіонаті України з боротьби самбо, який відбувся з 27.02 по 01.03.2015 року у Львові.

Майстер спорту міжнародного класу Соколовська Аліна вдруге поспіль виграла «золото» в категорії 48 кг. Мінімально програла фінальну зустріч Шевчук Анастасія у в.к. 80 кг і стала другою в цій ваговій категорії. Необхідно відзначити, що лише місяць тому вона виграла молодіжний Чемпіонат України, який відбувся в Києві. Ще одна представниця товариства «Динамо» - Ревуцька Кристіна програвши зустріч за вихід у півфінал бронзовій призерці Чемпіонату Світу, посіла 9 місце у ваговій категорії 52 кг.

Готував спортсменів до змагань тренер Дмитренко Сергій Григорович.

Бажаємо спортсменам і тренерам подальших успіхів у житті та спорті.

Переглядів: 389 | Додав: Dynamo | Рейтинг: 0.0/0